Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Poręcze stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze stalowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik poręczy Kornik fi 50 x 80 mm

Łącznik poręczy Kornik fi 50 x 80 mm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik poręczy sprawdzi się podczas wykonywania konstrukcji schodów lub balustrady. Element ma postać prostej rurki, która zespoli 2 odcinki poręczny, przedłużając ją. Dzięki temu w łatwy sposób dopasujesz długość elementu do rozwiązań architektonicznych we wnętrzu. Łącznik w kolorze inox prezentuje się w elegancki sposób.

   Cechy i zalety

    Łącznik poręczy w kolorze inox to jeden z elementów, który usprawni kompleksowy montaż schodów, balustrady czy pozwoli wykonać klatkę schodową. Element znajdzie zastosowanie podczas łączenia dwóch odcinków okrągłej poręczy. Produkt pozwoli na wydłużenie poręczy, tak by dopasować ją do charakteru wnętrza czy rozwiązań architektonicznych. Łącznik ma postać niewielkiej rury, która została wykonana z trwałego mosiądzu. Element został pokryty farbą w kolorze inox, dlatego będzie się dobrze komponował z zarówno z klasyczną poręczą, jak i tą wykonaną ze stali. W szerokiej ofercie znajdziesz także inne niezbędne części konstrukcji – wsporniki, poręcze, zaślepki oraz elementy dekoracyjne, które nadadzą schodom elegancki charakter.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     Kod produktu5905156085275