icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Poręcze stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze

Strzałka w prawo

Poręcze stalowe

Strzałka w prawo

Łącznik poręczy Kornik nierdzewny 37 x 47 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik poręczy Kornik nierdzewny 37 x 47 mm
Strzałka w prawo
39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zakończenie poręczy służy do wykańczania balustrad. Mocuje się je do końców poręczy. Zyskują one wtedy atrakcyjniejszy wygląd. Ponadto, są one zabezpieczone przed uszkodzeniem. Można go wykorzystać wewnątrz budynku. Produkt możesz z powodzeniem mocować prostymi narzędziami. Na długo zachowuje on trwałość, gdyż został wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej.

  Cechy i zalety

  Zakończenie poręczy to produkt, który może być zastosowany wewnątrz budynku. Z powodzeniem wykorzystasz go do wykończenia balustrady. Mocuje się go na końcach poręczy tak, aby zamaskować jej końce. Dzięki temu, wygląda ona bardziej estetycznie oraz jest zabezpieczona przed zniszczeniem. Zakończenie poręczy wykonano ze stali nierdzewnej wykazującej dobrą wytrzymałość i odporność na działanie wilgoci. Idealnie pasuje ono do drewnianych poręczy. Montaż produktu możesz z łatwością przeprowadzić prostymi narzędziami. Poza tym, czynność ta jest prosta i przebiega szybko. Nasz asortyment zawiera również inne zakończenia poręczy z tej serii. Dostępne są w nim również elementy stolarki, które wykorzystasz podczas budowy balustrad.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal nierdzewna
   Kod produktu5905156094321