Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Łączniki natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik schodowy Polmark Tarnów Lambda natynkowy czarny

Łącznik schodowy Polmark Tarnów Lambda natynkowy czarny

14,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Estetyczny i niezawodny produkt, zalecany do oświetlenia natynkowego w pomieszczeniach wymagających dwóch niezależnych włączników, jak korytarz lub garaż. Zastosowanie wysokogatunkowych tworzyw dało w rezultacie odporność na zużycie. Małe rozmiary i estetyczne wykończenie obudowy czynią z tego produktu element uniwersalny, dający się stosować także w bardzo nowoczesnych stylistycznie przestrzeniach.

   Cechy i zalety

    Wyłącznik schodowy natynkowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie korzystasz z instalacji naściennej bez puszek elektrycznych, dodatkowo narażonej na oddziaływanie czynników takich, jak woda lub wilgoć. Ten typ łącznika służy do niezależnego włączania lub wyłączania oświetlenia z dwóch przeciwległych punktów tego samego pomieszczenia. Możesz go zainstalować w korytarzach, ciągach schodów i dużych garażach. Polski produkt, który spełnia wszystkie europejskie standardy. Wykonanie z najwyższej klasy materiałów, jak polipropylen i melamina, zapewnia małą podatność na uszkodzenia i zużycie w trakcie eksploatacji oraz wysoki komfort pracy. Charakterystyczna, funkcjonalna i oszczędna w formie obudowa w czarnym kolorze może stać się ciekawym akcentem w wykończeniu nowoczesnych przestrzeni mieszkalno-użytkowych o surowym, industrialnym charakterze.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP44
     Kod produktu5907559800578