Zobacz więcej Lakiery do ochrony i zdobień drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lakier zewnętrzny Polifarb Dębica Uretolux 5 l

Lakier zewnętrzny Polifarb Dębica Uretolux 5 l

228
/ szt.
45,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny lakier zewnętrzny może być używany do wykańczania powierzchni drewnianych elementów w środku i poza budynkiem. Tworzy na powierzchni powłokę o wysokim połysku, zapewniając estetyczny wygląd przedmiotów wykonanych z drewna i drewnopochodnych surowców. Można go aplikować pędzlem lub natryskiem. Żywice uretanowo-alkidowe zapewniają jego długotrwałe działanie.

   Cechy i zalety

    Lakier zewnętrzny to uniwersalny środek do ochrony drewna. Jest łatwy w stosowaniu i można wybrać jedną z dwóch wygodnych metod jego aplikacji – nałożysz go za pomocą pędzla lub natrysku. Wykańcza drewniane powierzchnie na wysoki połysk, dzięki czemu prezentują się one niezwykle elegancko. Żywice uretanowo-alkidowe zapewniają długotrwałe działanie lakieru. Produkt nadaje się do lakierowania nie tylko powierzchniach drewnianych, ale i drewnopochodnych. Może być używany do dekorowania elementów eksploatowanych w wewnątrz i na zewnątrz budynków. Za jego pomocą nadasz elegancki wygląd meblom, ramom okiennym, elementom stolarki schodowej i innym konstrukcjom w domu i ogrodzie. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór impregnatów i lakierów do drewna.

     Specyfikacja techniczna

     SeriaUretolux
     Pokrycie50m²
     Pokrycie z litra10m²/L
     Metoda aplikacjiPędzel lub spray
     Liczba warstw3
     Czas schnięcia24 godziny
     KolorBezbarwny
     Kod produktu5902829855043