Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampa oświetleniowa komory silnika Yato 120 LED

Lampa oświetleniowa komory silnika Yato 120 LED

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz oświetlenia roboczego, które pozwoli na prawidłowe reperowanie komory silnika? Prezentowana lampa oświetleniowa stworzona została więc z myślą o Tobie. Praktyczne akcesorium wyposażone zostało w uchwyt z dodatkowymi haczykami, co umożliwia powieszenie lampy nad obszarem pracy. Proponujemy różne akcesoria warsztatowe.

   Cechy i zalety

    Brak światła uniemożliwia Ci sprawne przeprowadzenie prac serwisowych przy samochodzie? Koniecznie zaopatrz się w prezentowaną lampę oświetleniową komory silnika – element pozwala na prawidłowe rozjaśnienie obszaru roboczego, wobec czego znajdzie zastosowanie w większości warsztatów. Akcesorium wyposażone zostało w stabilne mocowanie umożliwia łatwe zamontowanie elementu przy pojeździe – posiada rozciągany uchwyt z dodatkowymi haczykami, na których można powiesić lampę. Oświetlenie wyprodukowane w technologii LED w czasie pracy nie zużywa dużej ilości energii. Jeśli chcesz, aby Twój warsztat stał się funkcjonalną strefą reperowania pojazdów, nie zapomnij zaopatrzyć się w praktyczną lampę. Zapraszamy do sprawdzenia oferty już teraz!

    • Stabilne silne mocowanie; duża jasność; długi czas działania

    Specyfikacja techniczna

    KolorMix
    Kod produktu5906083085307