Zobacz więcej Oświetlenie schodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Oświetlenie schodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampa schodowa LED DPM 1,2 W 4000 K IP20 kwadratowa z czujnikiem ruchu stal nierdzewna

Lampa schodowa LED DPM 1,2 W 4000 K IP20 kwadratowa z czujnikiem ruchu stal nierdzewna

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lampa schodowa LED DPM kwadratowa z czujnikiem ruchu stal nierdzewna to produkt, który pomoże Ci w oświetleniu klatki schodowej w Twoim domu czy biurze. Lampa została wyposażona w żarówki LED, które są energooszczędne. Zapewnia białą, neutralną barwę światła. Dzięki czujnikowi ruchu włączy się zawsze wtedy, kiedy będzie to niezbędne.

   Cechy i zalety

    Zastanawiasz się, w jaki sposób stworzyć taką aranżację klatki schodowej, która będzie gwarantowała bezpieczeństwo jej użytkowania? W takiej sytuacji postaw na dobre oświetlenie, takie jak lampa schodowa LED DPM 1,2 W 4000 K IP20 kwadratowa z czujnikiem ruchu stal nierdzewna. Produkt ten został przygotowany w taki sposób, aby włączać się w momencie wykrycia ruchu. Czujnik jest na tyle czuły, że oświetli schody niezależnie od tego, czy korzysta z nich dziecko, czy osoba dorosła. Lampa schodowa LED DPM kwadratowa z czujnikiem ruchu stal nierdzewna nadaje się do montażu we wnętrzach o przeznaczeniu mieszkalnym i użytkowym. Obudowa ze stali w srebrnym kolorze jest trwała. Neutralna, biała barwa światła zapewniana jest przez żarówki LED. Dzięki temu lampa jest energooszczędna. Sprawdź też inne modele dostępne w naszej ofercie.

    • Czujnik ruchu

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    Moc w watach1.2W
    Napięcie230V
    Technologia oświetleniowaLED
    Temperatura barwowa4000K
    Barwa światłaNeutralna biała
    KolorStal nierdzewna
    MateriałStal
    Kod produktu5906881206676