Produkty

Lampa warsztatowa 1 x 60 W E27 przewód 5 m

Kliknij aby powiększyć

Lampa warsztatowa 1 x 60 W E27 przewód 5 m

Kod: 824666

|
Prezentowana lampa warsztatowa wykonana jest z trwałego tworzywa w kolorze czarnym, które skutecznie chroni klosz i świetlówkę przed stłuczeniem w razie jej upuszczenia. Lampa wyposażona jest w wygodny i praktyczny uchwyt, który umożliwia powieszenie latarki w każdym miejscu lub przytrzymanie w razie potrzeby. Lampa posiada długi przewód, który pozwala podświetlić nawet trudno dostępne miejsca w aucie. Szczególnie przydatna jest przy naprawach samochodu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

29 cm

Wysokość opakowania

10 cm

Szerokość opakowania

15 cm

Waga brutto

0.725 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Ilość źródeł światła

1

Napięcie

220 - 240 V

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

przewód H05VV-F 5 m; brak źródła światła w zestawie

Nr referencyjny

GSUF017

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

plastik

Kolor producenta

czarny
Praca w warsztacie przy samochodzie często wymaga użycia światła bezpośrednio pod maską lub podwoziem auta, dlatego przydatne okazują się lampy na długich przewodach. Prezentowana lampa warsztatowa jest solidnie wykonana z trwałego tworzywa w kolorze czarnym. Długi przewód zasilający umożliwia wygodne sięgnięcie i podświetlenie części samochodu nawet w trudno dostępnych miejscach, a dzięki wygodnemu uchwytowi na oprawie możesz zawiesić ją niemal w każdym miejscu. Lampa warsztatowa jest lekka i poręczna, a do tego bezpieczna w użytkowaniu w każdych warunkach, bowiem świetlówka umieszczona została w specjalnym kloszu. Oprawa z wytrzymałego tworzywa w formie koszyczka chroni klosz i świetlówkę przed stłuczeniem w razie upadku lampy. W zestawie nie jest dołączone źródło światła, ale lampa działa na powszechnie dostępne świetlówki.
Ocena
1 komentarz
05.10.2017
lampa testowana w ekstremalnych warunkach, bo używałem jej jako lampy ogrodowej przez całe lato :P na szczęście zdała egzamin :D minus za mało dekoracyjny wygląd, plus za cenę
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Co warto wiedzieć o lampach warsztatowych

 • Instalacja

  Warsztat w piwnicy – jak urządzić i wyposażyć?

 • Instalacja

  Rodzaje oświetlenia garażowego

Ocena i komentarz dla:

Lampa warsztatowa 1 x 60 W E27 przewód 5 m