Zobacz więcej Lampy warsztatowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie techniczne

Strzałka w prawo

Lampy warsztatowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampa warsztatowa Vorel 30 SMD LED

Lampa warsztatowa Vorel 30 SMD LED

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak doświetlić reperowane wnętrze samochodu? Proponowana lampka warsztatowa pozwala na rozjaśnienie obszaru pracy, więc przyda się w większości warsztatów. Praktyczny model posiada hak umożliwiający zamocowanie przedmiotu przy naprawianej konstrukcji. W proponowanej ofercie dostępne są różne akcesoria garażowe.

   Cechy i zalety

    Podczas reperowania samochodu często masz problem z przeprowadzenia prac w zaciemnionym miejscu? W takim razie proponowana lampka LED stworzona została z myślą o Tobie – przedmiot pozwala na rozjaśnianie obszaru pracy, co znacząco ułatwia serwisowanie pojazdu. Zadowoli Cię funkcjonalność produktu – wyposażony został w hak umożliwiający zamocowanie elementu przy naprawianej konstrukcji. Niewielkie akcesorium doskonale sprawdzi się nawet w trudno dostępnym miejscu. Przyda się również podczas reperowania rozmaitych konstrukcji codziennego użytku. Często majsterkujesz przy swoim samochodzie, ale masz problem z doświetleniem wnęk reperowanej konstrukcji? Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i wypróbuj proponowaną lampkę!

     Specyfikacja techniczna

     KolorMix
     Kod produktu5906083013386