icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria

Strzałka w prawo

Lampa warsztatowa Yato 30+7 LED

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampa warsztatowa Yato 30+7 LED
89,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz lampki, która pozwoli na doświetlenie zaciemnionych miejsc w czasie reperowania samochodu? Proponowany model to wersja wyposażona w akumulator przeznaczony do ładowania – doskonale sprawdzi się nawet podczas prac w obszarze oddalonym od kontaktu. Oświetlenie wyprodukowane w technologii LED w czasie działania zużywa niewielką ilość energii.

  Cechy i zalety

  W Twoim garażu brakuje lampki, która pozwoliłaby na doświetlanie zaciemnionych miejsc pracy podczas majsterkowania przy samochodzie? Prezentowana lampa warsztatowa stworzona została więc z myślą o Tobie. Oferowany model zasilany jest za pomocą przeznaczonego do ładowania akumulatora, wobec czego idealnie sprawdzi się nawet w miejscu położonym z dala od stałego źródła prądu. Konstrukcja stworzona między innymi z metalu oraz gumy przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne, co jest ważne w przypadku części użytkowanych w garażach. Oświetlenie wykonane w technologii LED do prawidłowego działania nie wymaga dużej ilości energii, czemu zawdzięcza się długi czas pracy urządzenia po naładowaniu baterii. Jeśli szukasz funkcjonalnej lampy do swojego garażu, dobrze trafiłeś – sprawdź ofertę!

  • Czas pracy 4 - 15 h; czas ładowania 4 - 5 h

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaSzt.
  KolorMix
  Kod produktu5906083085055