Zobacz więcej Lampy warsztatowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie techniczne

Strzałka w prawo

Lampy warsztatowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampa warsztatowa Yato 30+7 LED

Lampa warsztatowa Yato 30+7 LED

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz lampki, która pozwoli na doświetlenie zaciemnionych miejsc w czasie reperowania samochodu? Proponowany model to wersja wyposażona w akumulator przeznaczony do ładowania – doskonale sprawdzi się nawet podczas prac w obszarze oddalonym od kontaktu. Oświetlenie wyprodukowane w technologii LED w czasie działania zużywa niewielką ilość energii.

   Cechy i zalety

    W Twoim garażu brakuje lampki, która pozwoliłaby na doświetlanie zaciemnionych miejsc pracy podczas majsterkowania przy samochodzie? Prezentowana lampa warsztatowa stworzona została więc z myślą o Tobie. Oferowany model zasilany jest za pomocą przeznaczonego do ładowania akumulatora, wobec czego idealnie sprawdzi się nawet w miejscu położonym z dala od stałego źródła prądu. Konstrukcja stworzona między innymi z metalu oraz gumy przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne, co jest ważne w przypadku części użytkowanych w garażach. Oświetlenie wykonane w technologii LED do prawidłowego działania nie wymaga dużej ilości energii, czemu zawdzięcza się długi czas pracy urządzenia po naładowaniu baterii. Jeśli szukasz funkcjonalnej lampy do swojego garażu, dobrze trafiłeś – sprawdź ofertę!

    • Czas pracy 4 - 15 h; czas ładowania 4 - 5 h

    Specyfikacja techniczna

    KolorMix
    Kod produktu5906083085055