Produkty

Lanca pianowa Karcher FJ 6

Kliknij aby powiększyć

Lanca pianowa Karcher FJ 6

Marka: Karcher

Marka: Karcher

Kod: 202496

|
 • szybkie i łatwe połączenie lancy z pistoletem myjki
 • przeźroczysty zbiornik zapewniający zawsze widoczną zawartość
 • niskie zużycie środka czyszczącego dzięki systemowi dozowania
Uniwersalna lanca pianowa to nowoczesny produkt, pozwalający ulepszyć funkcjonowanie myjki wysokociśnieniowej. Unikalna konstrukcja wytwarza aktywną pianę, dzięki której z łatwością wyczyścisz gładkie powierzchnie ze szkła, lakieru czy tworzyw sztucznych, nie pozostawiając zacieków. Łatwy montaż elementu sprawia, że urządzenie jest szybko gotowe do pracy, a Ty oszczędzasz czas na jego przygotowaniu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

9.3 cm

Wysokość opakowania

28.5 cm

Szerokość opakowania

23 cm

Waga brutto

0.216 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

dom, ogród

Zgodność/kompatybilność

myjki wysokociśnieniowe Karcher K2 - K7

Parametry indywidualne

Marka

Karcher

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

2.643-147.0

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne
Lanca pianowa to uniwersalne akcesorium, dedykowane do nowoczesnych myjek wysokociśnieniowych. Dzięki niej w łatwy sposób ulepszysz swoje urządzenie, nadając mu dodatkowych funkcji. Podłączona do pistoletu umożliwia równomierne rozprowadzenie środka myjącego w formie aktywnej piany, co pozwoli Ci bez wysiłku czyścić różnego rodzaju powierzchnie, np. lakierowane, szklane i kamienne. Doskonale nadaje się do mycia samochodu, ogrodu zimowego, mebli ogrodowych, fasad, schodów, ścieżek, murów czy tarasów. Wygodne pokrętło pozwala na regulacje stężenia środka czyszczącego na lancy – unikniesz dzięki temu nadmiernego zużycia produktu. Powstała piana nie rozpryskuje się ani nie powoduje zacieków, gwarantując krystaliczny połysk czyszczonych powierzchni.
Ocena
3 komentarze
19.01.2019
To nie jest pianownica tylko rozpylacz wody. Wygląda to jak mleko. Na woskowanym samochodzie po 10 s. nie ma śladu po tej pseudo pianie.
28.12.2017
Jeśli zdarzyło Wam się kiedyś kichnąć mając w ustach kefir... nie kefir, kefir jest gęsty.... mleko, tak kichnąć mlekiem to efekt użycia tego czegoś będzie identyczny ;)
Chciałem nagrać filmik, ale zanim dorwałem telefon, "piana" spłynęła. Nie dowierzałem materiałom filmowym z youtub'a, a trzeba było, produkt lipa.
Firmie Karcher sugeruję przemianowanie swojej, chińskiej fabryki produkującej to cuś, na Kicher i pod tą marką sprzedawanie tego typu produktów.
(Użyłem piany K2 + myjki Karcher)
22.08.2017
akcesorium przydatne, a nawet nie jakieś strasznie drogie. w wielu pracach się przydaje. ogólnie myjka ciśnieniowa to był dobry wybór, a akcesoria tylko mnie w tym utwierdzają
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Urządzenia ciśnieniowe – podział i funkcje

 • Narzędzia i artykuły

  Jak działa myjka ciśnieniowa?

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do myjek – w co warto się wyposażyć?

Ocena i komentarz dla:

Lanca pianowa Karcher FJ 6