LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rury i leje spustowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Rury i leje spustowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lej spustowy Ocean 125/90 mm grafitowy

Lej spustowy Ocean 125/90 mm grafitowy

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lej spustowy został wykonany z wytrzymałego materiału, jakim jest polichlorek winylu. Dzięki niemu element będzie zabezpieczony przed wpływem niekorzystnych warunków pogodowych. W ten sposób posłuży bezawaryjną pracą, usprawniając działanie całego systemu rynnowego. Lej w kolorze grafitowym znajdziesz także w innym rozmiarze.

   Cechy i zalety

    Lej spustowy to jedna z części składowych systemu rynnowego, który służy do odprowadzania wody opadowej z dachu do kanalizacji. Wielkość elementu sprawia, że warto go zastosować przy systemach znajdujących się przy domach jednorodzinnych, większych magazynach oraz budynkach użyteczności publicznej. Za pomocą leja woda będzie transportowana do rury spustowej, a stamtąd do elementów kanalizacyjnych. W ten sposób Twoja elewacja nie zostanie uszkodzona, a na jej powierzchni nie pojawią się plamy na skutek działania wilgoci. Produkt w kolorze grafitowym prezentuje się estetycznie, dlatego świetnie sprawdzi się jako dodatek do klasycznej lub nowocześnie wykonanej elewacji budynku. Dzięki zastosowaniu mocnego tworzywa sztucznego, produkt zachowa swoją formę przez długi czas.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu125mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241616086