icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Rury i leje spustowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Rury i leje spustowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lej spustowy Ocean 75 mm grafitowy

Lej spustowy Ocean 75 mm grafitowy

25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lej spustowy należy do systemu rynnowego. Dzięki niemu pozbędziesz się deszczówki z pokrycia dachowego, jednocześnie dbając o wygląd elewacji. Produkt jest wygodny w użyciu, dlatego z łatwością zamontujesz go, tworząc stabilną i praktyczną konstrukcję. Wśród oferowanych elementów posiadamy także rynny w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Lej spustowy mocuje się do rury spustowej. Wyprofilowany kształt sprawia, że woda jest szybko transportowana z rynien do wewnątrz systemu. Produkt w łatwy sposób połączysz z innymi elementami, tworząc w ten sposób domowy system rynnowy. Rozwiązanie sprawdzi się przy mniejszych budynkach, wiatach lub garażach. Dzięki systemowi woda deszczowa będzie sprawnie odprowadzana do kanalizacji, a Ty zatroszczysz się o trwałość dachu czy też wygląd nowej elewacji, która nie będzie narażona na działanie wilgoci. Lej został wykonany z PCV. Zastosowanie mocnego, ale lekkiego tworzywa sztucznego wpływa na żywotność całej konstrukcji. Chroni ją także przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W naszej ofercie posiadamy leje w różnych rozmiarach.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu75mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241615164