Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Liść kuty H90 X L30 prawy

Liść kuty H90 X L30 prawy

1,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Liść kuty został wykonany ze stali, za sprawą czego jest odporny na korozyjne działanie wilgoci oraz skrajnych temperatur. Umożliwi Ci on wykonanie ciekawej dekoracji bramy lub ogrodzenia. Nadaje się do malowania oraz spawania, więc z łatwością możesz dostosować go do własnej wizji zdobienia. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Liść kuty umożliwi Ci wykonanie stylowej dekoracji bramy lub ogrodzenia w łatwy sposób. Wykonany został ze stali, dzięki czemu jest odporny na działanie szkodliwych czynników, takich jak wilgoć, czy skrajne temperatury – cechuje się więc długotrwałą żywotnością. Nadaje się do spawania oraz malowania, zatem stosując go możesz stworzyć wyjątkową dekorację adekwatną do własnej wizji. Został wykończony ze szczególną starannością, dzięki czemu prezentuje się szczególnie estetyczne. Możesz zainstalować go samodzielnie, za sprawą czego nie musisz przeznaczać środków na zatrudnianie specjalisty. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz wersję prawostronną, jak i lewostronną liścia, więc możesz wybrać model adekwatny do swojego projektu.

    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd
    • Odporny na pękanie

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5906711271171