icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy i profile do płytek ceramicznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Listwa Copper glass 1 x 75 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa Copper glass 1 x 75 cm
35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Listwa Copper glass jest produktem, który pozwala na estetyczne wykończenie ściany wewnątrz budynku. Jej montaż przebiega podobnie jak w przypadku płytek ceramicznych. Wysoki połysk oraz nowoczesny design zwiększa estetykę wnętrza. Listwa jest ponadczasowa oraz uniwersalna. Będzie pasowała do każdego wystroju, jaki zaplanowałeś w pomieszczeniu.

  Cechy i zalety

  Listwa Copper glass 1 x 75 cm jest produktem o dużej uniwersalności. Możesz dopasować ją do niemal każdego rodzaju płytek ceramicznych czy glazury. Idealnie sprawdzą się szczególnie z innymi materiałami o wysokim połysku. Element ten jest wykonany ze szkła. Dzięki temu prezentuje się bardzo elegancko oraz nowocześnie. Listwa Copper glass zapewnia szybki montaż. Wystarczy odpowiedni klej, byś mógł dzięki niej wykończyć estetycznie ścianę w pomieszczeniu wewnątrz budynku. Produkt ten jest ponadczasowym dodatkiem. Posłuży Ci przez długi czas. Będzie się także prezentował bardzo estetycznie. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również inne listwy ozdobne oraz dekory. Dzięki nimi każda ściana wykończona płytkami zyska zupełnie nowy, bardziej dekoracyjny charakter.

  • Nowoczesna
  • Uniwersalna
  • Ponadczasowa

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaszt.
  Długość produktu750mm
  Grubość produktu9mm
  Szerokość produktu10mm
  KolorCopper glass
  Kod produktu3663602321972