Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa dylatacyjna do podłóg drewnianych Magnusson 915 x 16 x 7 mm
Strzałka w prawo

Listwa dylatacyjna do podłóg drewnianych Magnusson 915 x 16 x 7 mm

5,98
/ szt.
6,54
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz prawidłowo i estetycznie wykończyć wnętrze? Przyda Ci się listwa dylatacyjna do podłóg drewnianych Magnusson. Zastosujesz ją podczas prac wykończeniowych. Wpływa ona na wygląd całego pomieszczenia i skutecznie maskuje niedoskonałości podłogi. Materiał wykonania jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Będzie Ci służył przez długi czas. Alternatywne materiały - Korek jest pozyskiwany z dębu korkowego bez niszczenia drzew. Lasy z dębu korkowego wspierają faunę i florę oraz od wieków odgrywają ważną rolę w lokalnych społecznościach. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Listwa dylatacyjna do podłóg drewnianych Magnusson 915 x 16 x 7 mm to uniwersalny element, który wykorzystasz podczas wykończenia wnętrz. Jego główną rolą jest zabezpieczenie posadzki, aby przejście pomiędzy jedną a drugą powierzchnią było płynne. Listwa ma także wpływ estetyczny wygląd podłogi. Świetnie radzi sobie z zamaskowaniem szczelin oraz nierównych krawędzi. Listwa dylatacyjna do podłóg drewnianych Magnusson doskonale sprawdzi się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Wykonanie z korka gwarantuje wytrzymałość, a także uniwersalne zastosowanie. Brązowy kolor dopasujesz do każdego wnętrza, niezależnie od stylu. Szukasz profilu o innym kolorze lub wymiarze? Znajdź produkt, którego potrzebujesz w bogatej ofercie Castoramy.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuListwa dylatacyjna
     MarkaMagnusson
     Długość produktu915mm
     Szerokość produktu16mm
     Wysokość produktu7mm
     Grupa kolorystycznaBrązowy
     KolorNaturalny
     MateriałKorek
     Kod produktu3663602666370