LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa maskująca dwustronna bezsęczna 4,5 x 20 x 2400 mm sosna

Listwa maskująca dwustronna bezsęczna 4,5 x 20 x 2400 mm sosna

22,48
/ szt.
9,37
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bezsęczna dwustronna listwa maskująca jest produktem, który doskonale sprawdzi się podczas prac wykończeniowych, w których będziesz chciał zamaskować nieestetyczne połączenia różnych powierzchni. Dzięki wyprodukowaniu z naturalnego drewna sosnowego listwa wyróżnia niewielką wagą oraz twardością, przez co podlega łatwej obróbce – możesz przyciąć ją w dowolnym miejscu.

   Cechy i zalety

    Wykorzystując oferowaną dwustronną, bezsęczną listwę maskującą, możesz w bardzo efektowny i jednocześnie niezwykle funkcjonalny sposób ukryć nieestetyczne łączenia powstające na styku różnych powierzchni, a nawet zatuszować ich drobne niedoskonałości. Dzięki zastosowaniu na etapie produkcji naturalnego drewna sosnowego proponowany element wykończeniowy charakteryzuje się niewielką masą i małym ciężarem, a co się z tym wiąże – sporą miękkością, więc jego obróbki dokonasz w szybki i łatwy sposób, co z kolei znacznie przyspieszy wykonywane prace remontowe. Listwa posiada jasny, neutralny kolor, przez co idealnie harmonizuje z większością powierzchni, więc bez trudu dopasujesz ją do pozostałego wystroju pomieszczenia.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuProfil sztukatorski
     Profil krawędziKształt D
     MateriałSosna
     Kod produktu3663602872603