Produkty

Listwa przypodłogowa PCV GoodHome Duo 59 x 2200 mm decor 520

Kliknij aby powiększyć

Listwa przypodłogowa PCV GoodHome Duo 59 x 2200 mm decor 520

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 319353

|
 • zapewnia eleganckie wykończenie Twojej podłogi
 • wodoodporna
 • łatwy montaż
 • odporna na promieniowanie UV
Brązowa listwa przypodłogowa GoodHome Duo PCV Decor 525 to produkt, który posłuży Ci do eleganckiego wykończenia podłogi w miejscu, w którym ta styka się ze ścianą. Listwa jest wykonana z odpornego na niszczące działanie wody i promieni słonecznych polichlorku winylu. Możesz zamontować ją na kilka sposobów – wybierz idealną metodę, mając na uwadze swoje doświadczenie i możliwości.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5.7 cm

Szerokość opakowania

2.3 cm

Wysokość opakowania

220 cm

Waga brutto

0.352 kg

Długość listwy

220 cm

Wysokość listwy

5,9 cm

Grubość listwy

23 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wykończenie podłóg

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Seria

Duo

Informacje dodatkowe

do montażu wykorzystać można taśmę dwustronną, kołki z PCV, śruby z kołkami lub klej

Nr referencyjny

289204

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

PCV

Kolor producenta

decor 520
Właściwe wykończenie podłogi podkreśla cały zamysł aranżacji i gwarantuje bezpieczeństwo jej użytkowania. Listwa przypodłogowa GoodHome Duo PCV 59 x 2200 mm Decor 525 to produkt, który z powodzeniem wykorzystasz podczas takiej pracy. Dzięki wykonaniu z polichlorku winylu listwa chroni parkiet przed zamoczeniem – jest odporna na działanie wody. Nie odkształca się i nie traci brązowego koloru pod wpływem promieni słonecznych. Dzięki znacznej długości możesz z powodzeniem użyć jej w jednym kawałku do zabezpieczenia podłogi przy długiej ścianie. Listwa przypodłogowa GoodHome Duo PCV Decor 525 ma kilka możliwych opcji montażu – wybierz tę, która najlepiej pasuje do warunków technicznych w pomieszczeniu. Sprawdź też pozostałe kolory i wersje listew GoodHome.
Ocena
4 komentarze
13.09.2019
Listwa to porażka. Zrezygnowałem z montażu, tak słabych i badziewnych listew w życiu jeszcze nie montowałem. Sztywne, słaby tworzywo, ciężko jest włożyć górną część w tą zamontowaną na ścianie. Łatwo uszkodzić powierzchnię ściany. Poza tym każda dostawa (inna seria produkcyjna) to inny kolor listew. NIE POLECAM!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami tą opinią. Przykro nam, jeśli listwa nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z pracownikiem w sklepie, który z chęcią pomoże rozwiązać tę kwestię i podpowie w jaki sposób przeprowadzić montaż. Przypominamy również, że naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

29.08.2019
Wczoraj montowałem te listwy i także się zdziwiłem na sposób ich zamykania. Jednak po chwili już idzie dojść do wprawy i robota idzie sprawnie.
10.08.2019
Witam,
Ten produkt powinien być usunięty z asortymentu Castoramy.
Porażka wykonania. Montaż wymaga dużej cierpliwości aby nie uszkodzić listwy i ściany.
NIE POLECAM
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli montaż listwy nie przebiegł zgodnie z Pana założeniami. Przypominamy, że doradcy w naszych sklepach służą pomocą wszystkim Klientom Castorama, zachęcamy więc do konsultacji tej kwestii z jednym z nich, osobiście lub telefonicznie. Pracownik podpowie Panu, w jaki sposób zainstalować listwę, by montaż przebiegł łatwo i przyjemnie.

29.06.2019
Zamówiłam te listwy kilka dni temu, nie mają one wyjmowanego środka tylko są podzielone na dwie równe części. Nie sposób jest ich zamontować. Męczyłam się z trzema listwami 2h, a i tak nie udało mi się ich złożyć. Nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli montaż produktu nie przebiegł w oczekiwany sposób. Zachęcamy do konsultacji z naszym doradcą, który udzieli informacji dotyczących montażu listwy tak, aby cały proces przebiegł sprawnie i łatwo.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Listwy przypodłogowe - materiały, sposób mocowania, trwałość

 • Wykończenie

  Wszystko o listwach przypodłogowych – rodzaje, materiały i sposoby montażu

 • Wykończenie

  Montaż listwy przypodłogowej – jakich błędów nie popełniać

Ocena i komentarz dla:

Listwa przypodłogowa PCV GoodHome Duo 59 x 2200 mm decor 520