Produkty

Łopata piaskowa trzon PR 115 cm

Kliknij aby powiększyć

Łopata piaskowa trzon PR 115 cm

Kod: 635929

|
Narzędzie usprawni wykonywane przez Ciebie prace ogrodowe oraz gospodarcze – łopatę wykorzystasz do podnoszenia oraz przenoszenia ziemi, piasku, węgla lub śniegu. Produkt zaprojektowano tak, by zachował swój pierwotny stan, a co za tym idzie – także użyteczność na długi czas – przez wiele lat będziesz się cieszyć funkcjonalnym narzędziem, które wykorzystasz w wielu sytuacjach.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. trzonka 115 cm

Długość opakowania

17 cm

Wysokość opakowania

111 cm

Szerokość opakowania

23.5 cm

Waga brutto

1.71 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Trzonek

z drewna

Obszary zastosowania

przenoszenie piasku i sypkich materiałów

Parametry indywidualne

Typ uchwytu

z drewna

Nr referencyjny

35840

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

blacha stalowa
Do podnoszenia oraz przenoszenia różnego rodzaju materiałów możesz wykorzystać przedstawiony tutaj model łopaty. Narzędzie posłuży Ci do przerzucania piasku, ziemi, węgla, gruzu oraz śniegu – świetnie sprawdzi się podczas pracy na działce oraz wokół Twojego domu. Wyrób posiada szeroką głowicę, która pozwoli Ci na przeniesienie dużej ilości materiału, dzięki czemu szybko wykonasz zaplanowane czynności. Odpowiednio zaprojektowany trzon pozwoli pewnie utrzymać narzędzie w dłoni – bez problemu będziesz nim operować. Odpowiedni dobór tworzyw, z których wykonano produkt gwarantuje mu dużą wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia – nie zniszczysz go w czasie pracy, a on nie straci swoich właściwości wskutek działania wilgoci oraz ostrych promieni słonecznych.
Ocena
5 komentarzy
01.07.2020
Łopatę zakupiłem nie do ogrodu tylko do kopania hop rowerowych i jest bardzo fajna wygodnie się ją trzyma jak dla mnie minus jest tylko jeden strasznie mocno się wygina i niestety po 2 miesiącach użytku pękła
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że produkt spełnia Pana(i) oczekiwania w kwestii komfortu użytkowania. Mamy nadzieję, że udało się ukończyć wspomniany projekt przed uszkodzeniem łopaty. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, czego można dokonać w dowolnym sklepie Castorama na terenie całego kraju. Zachęcamy do skorzystania z zaproponowanego rozwiązania.

21.05.2019
Zakupiłem wyłącznie jako zapasową do rozplantowania piasku, jakie było moje zdziwienie gdy na grudzie gliny łopata z łatwością powyginała się, jak również z łatwością można było prostować i dowolnie formować nie hartowaną blachę gołymi rękami. Równie zdziwiona i rozbawiona była pani punkcie obsługi klienta gdzie zostały mi zwrócone pieniądze. Nie potrzebnie trafiają takie buble na pułki sklepu bo opinia sklepu przez to też mocno cierpi.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie nam tej opinii. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Opisaną kwestię przekażemy osobom odpowiedzialnym za jakość produktów sprzedawanych w naszych sklepach, celem jej weryfikacji. Dołożymy wszelkich starań, by tego rodzaju sytuacja się więcej nie powtórzyła.

15.09.2018
Jak tylko wziąłem do ręki ją w sklepie miałem wrażenie że się rozleci. Moim zdaniem tylko na raz do jakiś lekkich prac. Uchwyt trzonka ruszał się w sklepie pewnie szybko będzie wypadało. Część robocza łopaty bardzo słabo osadzona wszystko się rusza i wymaga poprawy. Do trzonka przybiera jednym gwoździem papiakiem. Tyle mam do powiedzenia na temat tego "świetmego" produktu. Kupiłem inną mam nadzieję że będzie trwalsza.
29.04.2018
Wyjątkowo wytrzymała łopata
22.03.2017
niedrogie narzędzie, a jakość całkiem niezła. jako że nie przerzucam nim cegieł, to jest ok, do piasku i ziemi spoko
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Październik w ogrodzie

 • Ogród

  Jak chronić ogród przed śniegiem

 • Ogród

  Zasady przechowywania narzędzi ogrodowych

Ocena i komentarz dla:

Łopata piaskowa trzon PR 115 cm