Zobacz więcej Szpadle i łopaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Szpadle i łopaty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łopata piaskowa trzon PR 115 cm
Strzałka w prawo

Łopata piaskowa trzon PR 115 cm

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Narzędzie usprawni wykonywane przez Ciebie prace ogrodowe oraz gospodarcze – łopatę wykorzystasz do podnoszenia oraz przenoszenia ziemi, piasku, węgla lub śniegu. Produkt zaprojektowano tak, by zachował swój pierwotny stan, a co za tym idzie – także użyteczność na długi czas – przez wiele lat będziesz się cieszyć funkcjonalnym narzędziem, które wykorzystasz w wielu sytuacjach.

   Cechy i zalety

    Do podnoszenia oraz przenoszenia różnego rodzaju materiałów możesz wykorzystać przedstawiony tutaj model łopaty. Narzędzie posłuży Ci do przerzucania piasku, ziemi, węgla, gruzu oraz śniegu – świetnie sprawdzi się podczas pracy na działce oraz wokół Twojego domu. Wyrób posiada szeroką głowicę, która pozwoli Ci na przeniesienie dużej ilości materiału, dzięki czemu szybko wykonasz zaplanowane czynności. Odpowiednio zaprojektowany trzon pozwoli pewnie utrzymać narzędzie w dłoni – bez problemu będziesz nim operować. Odpowiedni dobór tworzyw, z których wykonano produkt gwarantuje mu dużą wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia – nie zniszczysz go w czasie pracy, a on nie straci swoich właściwości wskutek działania wilgoci oraz ostrych promieni słonecznych.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuŁopata
     Długość uchwytu1150mm
     Materiał trzonkadrewno
     Materiał uchwytuDrewno
     MateriałStal
     Kod produktu5906083358401