Zobacz więcej Miedziane systemy instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łuk 45° Comap dwukielichowy 18 mm

Łuk 45° Comap dwukielichowy 18 mm

7,28
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łuk dwukielichowy przeznaczony jest do precyzyjnego łączenia rur, co ma niezwykle istotne znaczenie podczas dystrybucji wody lub gazu. Został wykonany z miedzi, dzięki czemu jest odporny na działanie wilgoci. Całość montuje się poprzez lutowanie, co sprawia, że konstrukcja hydrauliczna na długo zachowuje swą idealną szczelność.

   Cechy i zalety

    Łuk dwukielichowy umożliwia sprawne łączenie rur, za sprawą czego stanowi on niezbędny element każdej konstrukcji hydraulicznej. Jest on niezwykle funkcjonalny, ponieważ sprawdza się doskonale zarówno w instalacjach grzewczych, chłodzących, sanitarnych, jak i gazowych. Został on wykonany z miedzi, dzięki czemu cechuje się długotrwałą żywotnością. Materiał ten nie rdzewieje podczas kontaktu z wodą oraz jest szczególnie odporny na wygięcia. Całość montuje się poprzez lutowanie, za sprawą czego konstrukcja hydrauliczna jest niezwykle szczelna – ma to duże znaczenie podczas dystrybucji wody lub gazu. Produkt ten jest stosowany zarówno podczas tworzenia nowych instalacji wewnętrznych oraz zewnętrznych, jak też w czasie renowacji instalacji wodnych lub grzewczych.

    • Złączka do budowy instalacji z użyciem rur miedzianych
    • Szeroka gama złączek popartych jakością norm europejskich
    • Złączka jest znakowana dzięki czemu jest w pełni identyfikowalna
    • System złączek miedzianych do lutowania

    Specyfikacja techniczna

    Kąt45°
    Wymiar A18mm
    KolorMiedziany
    Kod produktu3430651012492