icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Lustra w ramie

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Lustra w ramie

Strzałka w prawo

Lustro prostokątne Klasyk 35 x 120 cm w ramie złote

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lustro prostokątne Klasyk 35 x 120 cm w ramie złote
99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Lustro Klasyk przeznaczone jest do montażu na ścianie – dzięki niemu zyskasz możliwość wygodnego przeglądania się, ponieważ model ten cechuje się sporymi rozmiarami. Znajdzie zastosowanie podczas wykańczania Twojej sypialni, garderoby, korytarza lub łazienki. Złota rama jest eleganckim wykończeniem zwierciadła. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę luster tej marki.

  Cechy i zalety

  Lustro Klasyk to element, który z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu, a także w rozmaitych lokalach użyteczności publicznej. Z powodzeniem możesz je przymocować na ścianie w łazience, tworząc warunki sprzyjające codziennej pielęgnacji. Pięknie zaprezentuje się w klasycznych korytarzach w Twoim domu, jak również w hotelach. To także niezastąpiony element wyposażenia garderoby lub przymierzalni w sklepie, który umożliwia wygodne przeglądanie się w nim. Produkt okala złota rama, dzięki czemu całość wygląda klasycznie i pasuje do tradycyjnych wnętrz. Została ona wykonana z polistyrenu, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór luster tej marki i dopasujesz je do swoich potrzeb.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Grubość produktu38mm
   Kolorzłoty
   Kształt produktuProstokątny
   Kod produktu5052931658329