icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Lustra w ramie

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Lustra w ramie

Strzałka w prawo

Lustro prostokątne Klasyk 50 x 70 cm w ramie złote

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lustro prostokątne Klasyk 50 x 70 cm w ramie złote
148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Lustro Klasyk to elegancki element wyposażenia mieszkania. Złota rama nadaje zwierciadłu elegancki charakter, dzięki czemu wykorzystywane jest ono nie tylko w domach, ale również w hotelowych korytarzach i pokojach lub sklepowych przymierzalniach. Dostępne są też modele z ramami w innych kolorach, abyś mógł wybrać interesujący Cię produkt.

  Cechy i zalety

  Lustro Klasyk z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym oraz w rozmaitych lokalach użyteczności publicznej. Zwierciadło jest niezastąpione w sklepach z ubraniami i domowych garderobach, ponieważ pozwala na wygodne przeglądanie się i przymierzanie odzieży – będziesz więc mógł się odpowiednio przyszykować do wyjścia na ważne uroczystości. Model ten wykorzystasz także do dekorowania korytarzy i przedpokojów, również tych w eleganckich hotelach. Złota rama nadaje całości klasyczny wygląd, w związku z czym lustro stanowi idealne uzupełnienie tradycyjnych aranżacji przestrzeni. Wśród naszego asortymentu dostępne są również modele w innych odcieniach, abyś z łatwością mógł je dopasować do swoich wymagań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Grubość produktu38mm
   Kolorzłoty
   Kształt produktuProstokątny
   Kod produktu5052931658336