Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łyżka do opon Yato z uchwytem 380 mm

Łyżka do opon Yato z uchwytem 380 mm

81,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Planujesz wymianę opon w samochodzie? Przyda Ci się prezentowana łyżka pozwalająca na prawidłowy montaż lub demontaż ogumienia. Przyrząd stworzony ze stali oraz aluminium jest odporny na zniekształcenia. Wyposażony został w poręczny uchwyt, co umożliwia bezproblemowe operowanie narzędziem. Proponujemy różne akcesoria warsztatowe.

  Cechy i zalety

  Nieprawidłowo zamocowana opona samochodowa może uniemożliwić bezpieczną jazdę – jeśli planujesz mocowanie ogumienia w pojeździe, koniecznie zaopatrz się w proponowaną łyżkę pozwalająca na odpowiednie wykonanie tego zadania. Akcesorium jest szczególnie funkcjonalne, gdyż idealnie sprawdza się także podczas demontażu opony. Wyprodukowane ze stali oraz aluminium nie ulega szybkiemu wyginaniu się nawet w przypadku jego częstego użytkowania. Operowanie nim jest łatwe, ponieważ wyposażone zostało w poręczny uchwyt. Praktyczne narzędzie znajdzie zastosowanie zarówno w serwisie naprawczym, jak też w garażu majsterkowicza samodzielnie przeprowadzającego drobne prace naprawcze przy swoim samochodzie. Jeśli chcesz mieć pewność, że opona została zamocowana prawidłowo, w czasie jej montowania koniecznie zastosuj proponowaną łyżkę. Sprawdź teraz!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Grupa kolorystycznaWielokolorowy
   MateriałAluminium i stal chromowo-molibdenowa
   Kod produktu5906083908118