icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do firan i zasłon

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Magnes dekoracyjny 89 srebrny

Magnes dekoracyjny 89 srebrny

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zakup polecanego upinacza sprawi, że zyskasz możliwość stworzenia atrakcyjnej dekoracji okiennej, która będzie odznaczała się interesującym wyglądem oraz praktycznym zastosowaniem. Produkt umożliwia wykonanie różnorodnych upięć firan oraz zasłon, co wpływa na estetykę całego wnętrza. Poza tym spięte tkaniny nie blokują możliwości przedostawania się światła dziennego do pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Planujesz zmienić dotychczasową, surową aranżacje wnęki okiennej, w której główną dekorację stanowią rolety? Atrakcyjną wizualnie i zarazem funkcjonalną alternatywą dla nich jest wykorzystanie firan i zasłon, które zepniesz przy użyciu polecanego upinacza. Zastosowanie produktu umożliwi Ci stworzenie efektownych tkaninowych konstrukcji, które dodadzą uroku dowolnemu pomieszczeniu. Ma to też swój praktyczny aspekt – upięte tekstylia nie będą zasłaniać okna i utrudniać dostępu światła dziennego do wnętrza. Ponadto oferowany element wyróżnia się bardzo łatwym mechanizmem działania – wystarczy że połączysz ze sobą 2 magnesy znajdujące się na końcach stalowej linki. Zachęcamy Cię też do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem innych dekoracji okiennych.

    • Praktyczna i elegancka ozdoba
    • Szybki sposób na upięcie dekoracji okiennych

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKlamra do zasłon
    Typ opakowaniaszt.
    KolorSrebrny
    MateriałTworzywo sztuczne i stal
    Kod produktu5908262492630