icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do firan i zasłon

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Magnes dekoracyjny 90 srebrny

Magnes dekoracyjny 90 srebrny

17,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Polecany upinacz wyróżnia się atrakcyjną formą, dzięki czemu wzbogaci wybrane pomieszczenie o efektowny element dekoracyjny. Produkt przeznaczony jest do spinania firan oraz zasłon, więc będziesz mógł stworzyć z nich dowolne, oryginalne kompozycje. Upinacz składa się ze stalowej linki zakończonej po obu stronach magnesami osłoniętymi atrakcyjnie wykończonymi elementami.

  Cechy i zalety

  Jeżeli chcesz całkowicie zmienić wystrój swojego salonu bądź sypialni, to nie zapomnij również o nowej aranżacji wnęki okiennej, która będzie pasować do otoczenia. Zwróć szczególną uwagę na prezentowany rodzaj upinacza, za pomocą którego zepniesz firany oraz zasłony. Działanie produktu oparte jest na prostej konstrukcji, która składa się ze stalowej linki oraz 2 magnesów osłoniętych ozdobnymi elementami w białym kolorze i zlokalizowanymi na jej końcach. Poprzez ich połączenie tworzy się pętla przytrzymująca tkaninę. Ma to też swoje praktyczne zastosowanie – tekstylia nie zasłaniają okna, co ułatwia optymalne rozświetlenie pomieszczenia. Jeżeli potrzebujesz upinacza w innej kolorystyce, skorzystaj z naszej szerokiej oferty. Zapraszamy!

  • Praktyczna i elegancka ozdoba
  • Szybki sposób na upięcie dekoracji okiennych

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuKlamra do zasłon
  Typ opakowaniaszt.
  KolorSrebrny
  MateriałTworzywo sztuczne i stal
  Kod produktu5908262492654