icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo

Mam przyjaciela kierowcę ciężarówki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela kierowcę ciężarówki
7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Książeczka to doskonały sposób na wypełnienie wolnego czasu dziecka – dostępna tutaj lektura zawiera wiele ciekawych informacji, które zaspokoją ciekawość dziecka oraz wspomogą jego rozwój. Opowiadana na stronach produktu historia, sprawi, że dziecko dowie się, jak wygląda praca kierowcy ciężarówki oraz czym wyróżnia się ten zawód – główny bohater odpowiada na wiele nurtujących pytań.

  Cechy i zalety

  Twoje dziecko interesuje się motoryzacją lub dużymi pojazdami? Aby umożliwić mu rozwój jego pasji, możesz podarować mu zaprezentowaną w tym miejscu lekturę. Książka pomoże zagłębić się dziecku w zawód kierowcy ciężarówki – główny bohater w niezwykle interesujący sposób opowiada, jak wygląda jego praca, oraz co należy do jego codziennych obowiązków. Historyjki odpowiadają także na wiele nurtujących pytań dotyczących budowy tira – Twój maluch dowie się, jak prowadzi się oraz jak wyglądają różne elementy wchodzące w skład tego wielkiego pojazdu. Kolorowe ilustracje przedstawione na wielu stronach, zachęcą Twoją pociechę do poznawania świata motoryzacji, dzięki czemu z przyjemnością przyswoi nową, przydatna wiedzę, oraz rozwinie swoje zainteresowania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372785169