icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela kierowcę rajdowego

Mam przyjaciela kierowcę rajdowego

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ten produkt to idealny prezent dla małego odkrywcy lub miłośnika motoryzacji. Książeczka w niezwykle przystępny sposób opowiada, jak wygląda praca kierowcy rajdowego. Główny bohater mówi o tym, co należy do jego obowiązków, oraz jak wygląda jego pojazd. Liczne, kolorowe rysunki przedstawione na kartach książki zainteresują dziecko, które z przyjemnością zapozna się z zawartością produktu.

  Cechy i zalety

  Chcesz rozwinąć pasję swojego dziecka, które interesuje się motoryzacją? W tym celu możesz podarować mu przedstawioną w tym miejscu książeczkę – na jej stornach w niezwykle ciekawy sposób opisano pracę rajdowca. Główny bohater opowiada interesujące historie, które informują o tym, jak wygląda dzień jego pracy, oraz jak zbudowany jest jego pojazd. Dzięki lekturze Twój maluch dowie się nowych rzeczy oraz rozwinie swoje zainteresowania. Bogate, kolorowe ilustracje gwarantują, że produkt zachęci malucha do poznania zawartości każdej strony, dzięki czemu dziecko z przyjemnością przejrzy całą książkę. Duże litery przedstawione na kartach pomogą w nauce czytania, a co za tym idzie – wpłyną pozytywnie na rozwój Twojej pociechy. Okładka książki chroni ją przed uszkodzeniem, dzięki czemu na długo zachowa swoją użyteczność.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372784056