icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo

Mam przyjaciela kolejarza

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela kolejarza
7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dostępna w tym miejscu pozycja czytelnicza jest doskonałym podarunkiem dla malucha, który chce poznawać otaczający go świat – dzięki lekturze malec zagłębi się w tajniki pracy kolejarza. Główny bohater książki – Franek, opowiada zarówno o nowoczesnych, jak i starodawnych lokomotywach. Karty zdobią ciekawe ilustracje, które oczarują Twoje dziecko.

  Cechy i zalety

  Chcesz podarować swojemu dziecku ciekawą i równocześnie rozwijającą książkę? W takim przypadku świetnie sprawdzi się oferowany tutaj produkt. Franek – główny bohater książki, przybliży Twojemu malcowi jak wygląda zawód kolejarza. Historie opisane na kartach książki nie tylko zainteresują Twoje dziecko, ale także w pozwolą przyswoić mu nową wiedzę w niezwykle przyjemny sposób – maluch dowie się, jak wyglądają oraz jak działają zarówno nowoczesne, jak i starodawne lokomotywy, a także co należy do obowiązków maszynisty. Bogate ilustracje oraz bogactwo kolorów zwrócą uwagę dziecka, które z radością będzie przeglądać kolejne strony i z przyjemnością pozna nowe literki, co uskuteczni naukę czytania. Okładka książki chroni ją przed zniszczeniem, dzięki czemu produkt posłuży Ci przez wiele lat.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372782953