Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela kosmonautę

Mam przyjaciela kosmonautę

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Książka jest wymarzoną pozycją czytelniczą każdego małego fana wypraw kosmicznych. Na jej kartach opowiedziana została historia, która przybliży dziecku, jak wygląda praca kosmonauty oraz jak wygląda orbita. Odpowiednio dobrana oprawa produktu gwarantuje mu nie tylko dużą wytrzymałość, ale także sprawia, że wyrób jest niezwykle lekki i poręczny.

   Cechy i zalety

    Do pogłębienia zainteresowań swojego dziecka możesz wykorzystać przedstawioną w tym miejscu lekturę. Książka doskonale sprawdzi się dla małych odkrywców oraz miłośników kosmosu. Bohater lektury opowiada interesującą historię, która pozwoli zagłębić się dziecku w tajniki zawodu kosmonauty – malec dowie się, jak wygląda praca na orbicie, co musi umieć człowiek wybierający się w kosmos, oraz jakie czynności wykonuje się podczas lotu. W książce zawarto odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, które zaspokoją ciekawość dziecka, oraz pozwolą w rozwoju jego pasji. Liczne, kolorowe rysunki zainteresują dziecko oraz pobudzą jego wyobraźnie. Twój maluch z przyjemnością będzie wracał do lektury, która w niezwykle pożyteczny sposób wypełni jego czas i pomoże w jego rozwoju.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu190mm
     Wysokość produktu190mm
     Liczba stron24
     WydaniePojedyncze wydanie
     Grupa wiekowaOd 3 lat
     Kod produktu9788372786265