Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela pilota

Mam przyjaciela pilota

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Książka rozwinie zainteresowania Twojego dziecka, które jest miłośnikiem samolotów – przedstawiono w niej wiele interesujących historii, dzięki czemu maluch dowie się, jak wygląda praca pilota oraz co się dzieje z bagażami pasażerów. Bogata szata graficzna gwarantuje, że Twoja pociecha z przyjemnością sięgnie po produkt, dzięki czemu rozwinie swoją pasję.

   Cechy i zalety

    Twoje dziecko marzy o tym, by zostać pilotem? Aby mogło rozwijać swoje zainteresowania, możesz podarować mu zaprezentowaną tutaj książkę – dzięki opowieściom przyjaznego pilota Stefana, maluch dowie się wielu ciekawych historii i pozna odpowiedzi na pytania, w jaki sposób bagaże trafiają na pokład samolotów pasażerskich i jak wygląda kuchnia w samolocie. Książkę zdobią bogate, barwne ilustracje, które zainteresują Twojego syna lub córkę – maluch z radością sięgnie po produkt oraz prześledzi jego zawartość. Odpowiednio dobrana wielkość liter zachęci Twoje dziecko do nauki czytania, co przyczyni się do jego prawidłowego rozwoju. Wyrób zaprojektowano tak, by był trwały i zachował swój pierwotny stan na długo – Twoje dziecko będzie mogło użytkować go przez wiele lat.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu190mm
     Wysokość produktu190mm
     Liczba stron24
     WydaniePojedyncze wydanie
     Grupa wiekowaOd 3 lat
     Kod produktu9788372782946