Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela strażaka

Mam przyjaciela strażaka

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Książka umożliwi Twojemu dziecku zdobycie nowej wiedzy w niezwykle miły sposób – dzięki niej maluch dowie się, jak wygląda codzienna praca strażaka, oraz jak funkcjonuje i co znajduje się w remizie. Zdobyte informacje dziecko wykorzysta do rozwoju swoich zainteresowań oraz rozwinięcia swojej pasji – książka to świetny pomysł na prezent dla każdego małego odkrywcy świata.

  Cechy i zalety

  Twój syn lub córka uwielbia poznawać świat lub interesuje się pracą strażaków? Aby dziecko mogło odpowiednio rozwijać swoją pasję, możesz podarować mu przedstawioną w tym miejscu książkę – główny bohater, którym jest strażak Paweł, walczy z groźnymi pożarami i opowiada jak wygląda gaszenie ognia. Dzięki interesującym historiom i opowiadaniom maluch dowie się, jak wygląda codzienna praca strażaka, co należy do jego obowiązków, oraz jak wygląda i funkcjonuje remiza. Bogactwo ilustracji oraz duże litery sprawiają, że książka nie tylko przyciągnie uwagę Twojego dziecka, ale także zachęci je do nauki czytania i zdobywania nowej wiedzy. Specjalna oprawa wyrobu zapewnia mu trwałość oraz chroni go przed uszkodzeniem – na wiele lat zachowa on swoją użyteczność.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372782939