icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo

Mam przyjaciółkę dentystkę

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciółkę dentystkę
7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Przedstawiona tutaj książka zachęci Twoje dziecko do czytania oraz poznawania literek. Produkt doskonale sprawdzi się jako podarunek dla malucha, który interesuje się otaczającym go światem lub marzy o tym, by zostać dentystą. Książka przybliży mu w ciekawy sposób ten zawód oraz odpowie na nurtujące go pytania, dzięki czemu dziecko przyswoi wiele nowych informacji.

  Cechy i zalety

  Chcesz podarować swojemu dziecku książkę, która w niezwykle przystępny sposób przybliży mu zawód dentysty? W tym celu świetnie sprawdzi się dostępny tutaj produkt – na jego kartach wyjaśniono wiele nurtujących problemów oraz pokazano, jak wygląda codzienna praca dentysty. Dzięki książce malec dowie się, jak nazywają się narzędzia do leczenia i dlaczego należy dbać o zęby. Historie i opowiadania pozwolą Ci także przygotować Twoją córkę lub syna do pierwszej wizyty u stomatologa – maluch dowie się, jak wygląda oraz przebiega takie spotkanie, dzięki czemu nie będzie się obawiał lekarza. Bogate, kolorowe ilustracje zainteresują Twoje dziecko – chętnie sięgnie ono po książkę, z której dowie się wielu nowych dla niego, przydatnych w przyszłości rzeczy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372785206