Zobacz więcej Uszczelniacze dekarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja dachu

Strzałka w prawo

Uszczelniacze dekarskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Masa gruntująca Matizol asfaltowa 4,5 kg
Strzałka w prawo

Masa gruntująca Matizol asfaltowa 4,5 kg

70,98
/ szt.
15,77
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Masa gruntująca doskonale przygotuje Twoje podłoża pod kładzenie papy oraz mas bitumicznych. Zapewnia powierzchniom idealną przyczepność, a także tworzy lekką warstwę hydroizolacyjną. Można ją stosować na lekko wilgotnych podłożach, co znacznie przyspieszy wykonywanie zaplanowanych zadań. W naszej ofercie znajdziesz też inne masy bitumiczne tej marki.

   Cechy i zalety

    Masa gruntująca asfaltowa to preparat, który warto zastosować przed pracami wykończeniowymi na Twoim dachu. Podłoża pokryte tym środkiem cechują się lepszą chłonnością oraz przyczepnością, a zatem położona na nich papa będzie się doskonale trzymała przez długi czas. Produkt tworzy także lekką powłokę hydroizolacyjną, która doskonale chroni Twój dach przed szkodliwym działaniem opadów atmosferycznych. Dzięki idealnej odporności na wodę preparat ten można z powodzeniem stosować na lekko wilgotnych powierzchniach – nie zmniejszy to jego funkcjonalności. Masa znakomicie wchłania się w podłoża, głęboko je penetrując – masz więc pewność, że dotrze ona nawet do trudno dostępnych szczelin i właściwie spełni swoje zadanie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMatizol
     BazaNa bazie bitumu
     Czas schnięcia12 godzin
     Metoda aplikacjiPędzel
     KolorCzarny / brunatno - czarny
     Kod produktu5907516987601