Produkty

Ważna informacja

Zgodnie z obowiązującym prawem nabycia tego środka ochrony roślin mogą dokonywać tylko osoby pełnoletnie. Castorama zastrzega sobie prawo do weryfikacji wieku kupującego przy odbiorze.

Maść ogrodnicza Agrecol 250 ml

Kliknij aby powiększyć

Maść ogrodnicza Agrecol 250 ml

Marka: Agrecol

Marka: Agrecol

Kod: 623006

|
Maść to świetny produkt, który umożliwi Ci zabezpieczenie ran roślin po cięciu, pęknięciu i uszkodzeniach spowodowanych przez dzikie zwierzęta oraz mróz. Produkt bez problemu naniesiesz w odpowiednie miejsca, dzięki czemu roślina szybko powróci do zdrowia, a Ty będziesz mógł cieszyć się jej świetnym stanem. Duża pojemność butelki gwarantuje, że maść wystarczy Ci na długo.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4 cm

Waga brutto

0.3 kg

Szerokość opakowania

7 cm

Wysokość opakowania

17 cm

Pojemność opakowania

0,25 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

drzewa i krzewy

Właściwości

zabezpieczanie ran po cięciu, pęknięć kory, uszkodzeń mrozowych i uszkodzeń wyrządzonych przez dzikie zwierzęta na drzewach i krzewach w sadach oraz ogrodach przydomowych

Parametry indywidualne

Marka

Agrecol

Ostrzeżenie

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

422

Parametry fizyczne i wizualne

Postać preparatu

maść
Poszukujesz sposobu na zabezpieczenie roślin, które zostały uszkodzone przez różnego rodzaju czynniki? W takim przypadku możesz wykorzystać przedstawiony tutaj produkt. Maść w prosty sposób naniesiesz w miejsce ran po cięciu, na pęknięcia kory, uszkodzenia wyrządzone przez zwierzęta oraz czynniki atmosferyczne. Produkt doskonale sprawdzi się w przypadku drzew i krzewów w sadach lub Twoim gospodarstwie przydomowym. Dzięki takiej pielęgnacji Twoje rośliny szybko powrócą do zdrowia, a Ty nadal będziesz cieszyć się ich plonami. Duża pojemność butelki gwarantuje, że maść posłuży Ci do wielokrotnego użycia. Długi okres przydatności produktu sprawia, że na pewno nie zepsuje się on ani nie zmarnuje w przypadku, gdy nie będziesz często go stosować.
Ocena
2 komentarze
20.08.2018
Maść słabo się trzyma. Nieciekawy, żółtawy kolor. Najgorszy jest "niekapek" z pędzelkiem: ciężko się dozuje, natomiast mocniejsze naciśnięcie pojemnika skutkuje puszczeniem nakrętki; nie rana na drzewie a cały człowiek jest usmarowany pastą. Reasumując, produkt niedopracowany i niebezpieczny w użyciu!!!
10.11.2017
Całkiem wydajna :) Obleciałam ogród dookoła domu z obu stron i jeszcze odrobinę zostało.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pozbyć się skórnika słonińca?

 • Ogród

  Dlaczego warto stosować ukorzeniacze?

 • Ogród

  Jak przeciwdziałać przemarzaniu roślin sadowniczych

Ocena i komentarz dla:

Maść ogrodnicza Agrecol 250 ml