Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Maszyny i pojazdy – budowa drogi

Maszyny i pojazdy – budowa drogi

7,90
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępna tutaj książka to idealny pomysł na prezent dla małych odkrywców – dziecko znajdzie w niej informacje na temat budowy różnych pojazdów oraz maszyn wykorzystywanych podczas budowy drogi. Barwne ilustracje przedstawione na stronach zachęcą Twojego malucha do nauki czytania oraz przyswajania wiedzy – dziecko z radością będzie przeglądało kolejne strony. Projekt książki oraz materiały dobrane do jej produkcji sprawiają, że jest ona lekka i bezproblemowa w przenoszeniu.

   Cechy i zalety

    Zaprezentowana tutaj książka to doskonały pomysł na prezent dla dziecka interesującego się budowlami oraz maszynami. W egzemplarzu zawarto wiele ciekawych informacji na temat maszyn i różnych pojazdów związanych z tworzeniem drogi – znajdziesz w nim budowę wielkich maszyn, takich jak koparki, walce, spychacze, a nawet konstrukcję ogromnej wiertnicy tunelowej. Dzięki produktowi dziecko rozwinie swoje zainteresowania oraz przyswoi przydatne informacje. Kolorowa szata graficzna oraz rozmaite ilustracje i rysunki zachęcą malucha do zabawy oraz poznawania literek, co pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój Twojego malca. Odpowiednio dobrana oprawa sprawia, że książka na długo zachowa swój nienaganny stan oraz wygląd – posłuży Ci przez wiele lat.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu192mm
     Wysokość produktu192mm
     Liczba stron24
     WydaniePojedyncze wydanie
     Grupa wiekowaDzieci
     Kod produktu9788372786289