icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Maszyny i pojazdy – w gospodarstwie rolnym

Maszyny i pojazdy – w gospodarstwie rolnym

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dostępna w tym miejscu książka to świetny podarunek dla małego odkrywcy. Na jej stronach zaprezentowano informacje na temat budowy oraz działania rozmaitych maszyn oraz urządzeń przydatnych podczas uprawy roli. Kolorowe ilustracje i interesujące historie przyciągną uwagę Twojej pociechy, która z radością przyswoi nową, przydatną wiedzę.

  Cechy i zalety

  Twoje dziecko interesuje się rolnictwem? Aby umożliwić mu rozwinięcie jego pasji możesz podarować mu zaprezentowaną tutaj książkę – zawarto w niej wiele ciekawych informacji związanych z pojazdami, maszynami oraz urządzeniami, które rolnik wykorzystuje podczas codziennej pracy. Z pomocą ciekawych historii oraz obrazków wytłumaczysz maluchowi działanie sadzarki, traktory oraz kombajnu zbożowego – odpowiednio przyciągniesz uwagę dziecka, a ono z radością przyswoi nowe informacje. Książka nie tylko pomoże w poznaniu zawodu rolnika, ale także zachęci Twoją pociechę do poznawania literek, niezbędnych do nauki czytania oraz pisania. Produkt zaprojektowano tak, by był odporny na uszkodzenia, a co za tym idzie – zachował swój pierwotny stan i użyteczność na wiele lat.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu192mm
   Wysokość produktu192mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaDzieci
   Kod produktu9788372786333