Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Maszyny i pojazdy – w mieście

Maszyny i pojazdy – w mieście

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ta lektura to świetna pozycja czytelnicza dla maluchów, które chcą poznać budowę oraz funkcjonowanie różnych maszyn oraz pojazdów. Dzięki niej Twoje dziecko dowie się, jak wygląda oraz działa zamiatarka uliczna, pług śnieżny oraz kosiarka na traktorku. Odpowiedni projekt oraz właściwy dobór materiałów zapewniają produktowi nie tylko wytrzymałość, ale także lekkość.

  Cechy i zalety

  Poszukujesz lektury, która pomoże Twojemu dziecku w nauce czytania oraz sprawi, że w niezwykle interesujący sposób spędzi ono wolny czas? W tym celu możesz wykorzystać prezentowaną tutaj książkę – na jej stronach w niezwykle interesujący sposób opisano budowę oraz funkcjonowanie wielu ciekawych maszyn oraz pojazdów, które można spotkać w mieście. Dzięki licznym historyjkom oraz ilustracjom Twój syn lub córka dowie się, jak wyglądają oraz do czego służą zamiatarka uliczna, pług śnieżny oraz kosiarka na traktorku – każda z tych maszyn została opisana oraz zaprezentowana w przystępny dla dziecka sposób. Miękka oprawa sprawia, że produkt ma niedużą wagę, dzięki czemu Twój maluch samodzielnie go podniesie oraz przetransportuje w wybrane przez siebie miejsce.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372786296