icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo

Maszyny i pojazdy – w remizie strażackiej

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Maszyny i pojazdy – w remizie strażackiej
7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ten produkt możesz podarować dziecku, które interesuje się rolą strażaka oraz działaniem remizy – z jej pomocą w przystępny sposób objaśnisz maluchowi wyposażenie wozu strażackiego oraz różnych urządzeń oraz elementów znajdujących się w budynku oraz garażu strażaków. Właściwie dobrany rozmiar książki oraz jej niewielka waga sprawiają, że Twoje dziecko samodzielnie ją uniesie oraz przechowa w wybranym miejscu.

  Cechy i zalety

  Przedstawiona w tym miejscu książka to świetny pomysł na prezent dla dziecka, które marzy o tym, aby zostać strażakiem lub interesuje się budową różnych maszyn. Zawarte na stronach informacje oraz rysunki sprawią, że w prosty sposób zaprezentujesz dziecku, jak wygląda wyposażenie remizy strażackiej – maluch dowie się do czego służy wieża do suszenia węży, jak wyglądają warsztaty i pozna wielkie garaże oraz wozy strażackie. Wiele interesujących, wielobarwnych ilustracji oraz odpowiednio dobrana wielkość liter sprawią, że dziecko chętnie przyswoi nowe informacje oraz nauczy się literek. Właściwie dobrana oprawa oraz materiały, z których wykonano książkę, gwarantują, że zachowa ona swój pierwotny stan przez długi czas, a maluch z łatwością, samodzielnie ją uniesie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu192mm
   Wysokość produktu192mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaDzieci
   Kod produktu9788372786340