icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Dywany

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Dywany

Strzałka w prawo

Mata antypoślizgowa 160 x 220 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata antypoślizgowa 160 x 220 cm
74,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Mata przeznaczona jest do zamocowania pod dywanem, ponieważ zapobiegnie jego przesuwaniu się. Zmniejszy ryzyko poślizgnięcia się w czasie odkurzania, zapewniając Ci poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas wykonywania codziennych prac. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, więc będzie idealnie spełniała swoje zadanie przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Mata stosowana jest w czasie wyposażania wnętrz. Przeznaczona jest do zamocowania pod dywanem, ponieważ zapobiega jego przesuwaniu się – przyda się więc w każdym domu. Produkt cechuje się odpornością na przerywanie oraz ścieranie, dzięki czemu będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Zminimalizuje ryzyko poślizgnięcia się na dywanie, przykładowo w czasie odkurzania, zapewniając poczucie komfortu podczas wykonywania codziennych prac. Mata nie wypłynie na wygląd dywanu, ponieważ po jej zamocowaniu pozostaje niewidoczna – wobec tego całość prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Wymiary produktu z powodzeniem dopasujesz do indywidualnych potrzeb, gdyż w proponowanym asortymencie znajdziesz różne jego rodzaje.

  • Doskonale sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym
  • Trwała i łatwa w utrzymaniu czystości
  • Chroni przed zarysowaniem podłogi
  • Doskonale sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym; trwała i łatwa w utrzymaniu czystości; chroni przed zarysowaniem podłogi

  Specyfikacja techniczna

  Szerokość produktu1600mm
  Długość produktu2200mm
  KolorBiały
  MateriałSpieniony polichlorek winylu (PCV)
  Typ opakowaniaSzt.
  Kod produktu5905912540529