icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Sztuczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Osłony i maty balkonowe

Strzałka w prawo

Sztuczne

Strzałka w prawo

Mata balkonowa Blooma 100 cm miodowa

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata balkonowa Blooma 100 cm miodowa
Strzałka w prawo
55,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie osłony balkonowej jest skutecznym sposobem na zabezpieczenie Twojego balkonu lub tarasu przed silnym wiatrem,‭ ‬słońcem lub kurzem.‭ ‬Dodatkowo,‭ ‬mocując ją do barierek,‭ ‬będziesz mógł ochronić się przed spojrzeniami obcych osób,‭ ‬co pozwoli Ci na zachowanie prywatności podczas odpoczynku.‭ ‬Mata urzeka swoim wyglądem,‭ ‬przypominając naturalny rattan.

  Cechy i zalety

  Jeśli wypoczywając na swoim balkonie lub tarasie,‭ ‬nie czujesz się swobodnie,‭ ‬ponieważ Twoją prywatność naruszają spojrzenia sąsiadów,‭ ‬potrzebujesz odpowiedniej osłony.‭ ‬Wybierz polecany rodzaj maty balkonowej,‭ ‬którą łatwo przymocujesz do barierek bądź ogrodzenia i w ten sposób skutecznie zasłonisz się przed widokiem z ulicy lub ze strony sąsiednich posesji.‭ ‬Wykorzystując ją,‭ ‬nie tylko zyskasz upragnioną prywatność,‭ ‬ale także osłonisz się przed silnymi podmuchami wiatru.‭ ‬Dzięki temu na Twój teren nie będą przedostawać się zanieczyszczenia,‭ ‬więc będziesz mógł swobodnie zatopić się w swojej ulubionej lekturze lub spokojnie napić się kawy.‭ ‬Osłona do złudzenia przypomina naturalny rattan w miodowym kolorze,‭ ‬a tworzywo,‭ ‬z którego została wyprodukowana,‭ ‬odznacza się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych.‭ ‬Potrzebujesz maty w innym odcieniu‭? ‬Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym asortymentem działu ogród‭!

  • Zapewnia prywatność
  • Możliwość przycięcia do konkretnych potrzeb
  • Odporna na promieniowanie UV

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniam
  KolorMiodowy
  Kod produktu3663602218746