Zobacz więcej Maty ochronne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podkłady podłogowe

Strzałka w prawo

Maty ochronne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata pod fotel 140 x 100 cm 0,8 mm

Mata pod fotel 140 x 100 cm 0,8 mm

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mata z zaokrąglonymi rogami to niezwykle funkcjonalny produkt, który ochroni posadzkę przed zarysowaniami czy matowieniem. Przeznaczony jest do ułożenia w miejscu, w którym korzystasz z fotela lub krzesła na kółkach – nie dopuszcza do tego, by meble podczas przesuwania ich po podłodze niszczyły ją. Produkt wykonano z polipropylenu.

   Cechy i zalety

    Krzesła biurowe i fotele często wyposażone są w kółka, które ułatwiają ich przystawianie i odsuwanie od biurka. Sprzyja to jednocześnie uszkodzeniom posadzki, które łatwo powstają szczególnie na podłodze drewnianej lub pokrytej panelami. Nie musisz jednak z tego powodu rezygnować z komfortu podczas pracy lub nauki przy komputerze – wystarczy, że sięgniesz po prezentowaną matę. Produkt o zaokrąglonych rogach wykonany z polipropylenu wystarczy ułożyć pod meblem, na którym siedzisz. W ten sposób Twoje krzesło nie porusza się bezpośrednio po posadzce i nie powoduje jej matowienia ani zarysowań. Estetyczna podłoga sprawia natomiast, że możesz w każdej chwili dowolnie przemeblować pomieszczenie, co nie jest takie proste, gdy fragment jej powierzchni jest zniszczony. Wypróbuj ten produkt w swoim biurze lub gabinecie!

    • Chroni podłogę przed zarysowaniami
    • Zaokrąglone rogi
    • Wykonana z polipropylenu

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu0.8mm
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5902340311585