icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo

Miska magnetyczna Yato 15 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miska magnetyczna Yato 15 cm
35,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nie lubisz, gdy podczas prac warsztatowych gubią Ci się niewielkie śrubki lub wkręty? Prezentowana miska magnetyczna utrzyma metalowe części, dzięki czemu z łatwością zachowasz porządek w miejscu pracy. W czasie produkcji zastosowano metal, wobec czego element jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – jest to ważne w przypadku przedmiotów użytkowanych w warsztatach.

  Cechy i zalety

  Podczas prac warsztatowych niewielkie elementy lądują na podłodze, przez co masz problem z zachowaniem porządku w otoczeniu? Twój garaż prawdopodobnie nie został jeszcze wyposażony w prezentowaną miskę magnetyczną – praktyczne akcesorium utrzymuje metalowe śrubki lub wkręty, zmniejszając ryzyko ich gubienia się. W czasie produkcji zastosowano metal, czemu zawdzięcza się odporność przedmiotu na uszkodzenia mechaniczne. Funkcjonalny element przyda się zarówno w serwisie samochodowym, jak też w przydomowym warsztacie podczas majsterkowania przy konstrukcjach codziennego użytku. Jeśli lubisz akcesoria ułatwiające prace warsztatowe, z pewnością przypadnie Ci też do gustu proponowana miska magnetyczna. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   Grupa kolorystycznaWielokolorowy
   MateriałMetal i tworzywo sztuczne
   Kod produktu5906083083051