icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mocowanie lustra 18 mm chrom 4 szt.
Strzałka w prawo

Mocowanie lustra 18 mm chrom 4 szt.

12,48
/ opak.
3,12
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Oferowany tu system mocowania lustra stanowi najlepsze rozwiązanie wykorzystywane przy wykańczaniu każdej łazienki. Pozwala ono na szybkie i solidne przytwierdzenie lustra w wybranym miejscu. Produkt o nowoczesnym, chromowanym wykończeniu jest trwałym, odpornym na uszkodzenia elementem, który zachowa niezmienny wygląd przez lata wykorzystywania.

  Cechy i zalety

  Prezentowane mocowanie lustra jest świetnym rozwiązaniem przy wyposażaniu łazienki. Umożliwia ono trwałe, szybkie i proste przytwierdzenie lustra w zaplanowanym miejscu na ścianie. Produkt ten charakteryzuje się dobrym jakościowo materiałem oraz wykonaniem, dzięki czemu otrzymujesz trwały, odporny na uszkodzenia system. Model ten występuje w chromowanym wykończeniu o nowoczesnym, prostym wyglądzie, który dobrze współgra z lustrzaną powierzchnią. W zestawie mocowań znajdziesz 4 sztuki produktu, wystarczające do zamocowania typowego lustra łazienkowego. W ofercie naszego sklepu dostępnych jest wiele rozmaitych produktów i rozwiązań dedykowanych do trwałego i prostego łączenia elementów w przestrzeni łazienki oraz całego mieszkania.

  • Odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd

  Specyfikacja techniczna

  Średnica gwintu5mm
  Typ opakowaniaopak.
  MateriałZnal
  Kod produktu5906711266894