icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nierdzewne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Nierdzewne

Strzałka w prawo

Mocowanie słupka Kornik nierdzewne 37 x 47 mm pionowe

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mocowanie słupka Kornik nierdzewne 37 x 47 mm pionowe
Strzałka w prawo
118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Mocowanie słupka przyda się w większości gospodarstw domowych, ponieważ przeznaczone jest do instalowania barierek przy schodach lub balkonach. Będzie idealnie spełniać swoje zadanie przez długi czas, gdyż jest odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak też na korozyjne działanie wilgoci. Proponujemy mocowania pionowe oraz poziome.

  Cechy i zalety

  Mocowanie słupka umożliwia stabilne instalowanie barierek przy schodach lub balkonach – przyda się w większości gospodarstw domowych. Cechuje się estetycznym srebrnym kolorem oraz prostym kształtem, dlatego nie wpłynie na wygląd Twojego otoczenia. Nie ulega szkodliwemu działaniu wilgoci typowej dla większości balkonów, ponieważ jest to model nierdzewny. Cechuje się też odpornością na zrysowania oraz pękanie, co sprawia że idealnie spełnia swoje zadanie przez długi czas. Całość możesz zainstalować samodzielnie lub skorzystać z pomocy firmy wykańczającej wnętrza – w zależności jakie jest Twoje doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac. W proponowanym asortymencie znajdziesz zarówno mocowanie pionowe, jak też poziome, więc z łatwością wybierzesz model spełniający Twoje oczekiwania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal nierdzewna
   Kod produktu5905156094307