Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Naczynia wyrównawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Naczynia wyrównawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naczynie do CO Cimm ER 12 l

Naczynie do CO Cimm ER 12 l

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Naczynie ER 12 L przeponowe wzbiorcze do instalacji CO, jego zadaniem jest zabezpieczanie wody w instalacjach grzewczych przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia. Łatwe do zamontowania, dzięki zastosowanemu przyłączu gwintowemu 3/4”. Powłoka zewnętrzna, pokryta lakierem proszkowym w kolorze czerwonym, zapewni dobra widoczność obiektu, a zastosowana membrana SRB, zagwarantuje uniwersalność w wykorzystywaniu zbiornika, zarówno w instalacjach grzewczych jak i chłodniczych.

   Cechy i zalety

    Naczynie ER 12 L przeponowe wzbiorcze do instalacji CO może być stosowane do zabezpieczenia instalacji grzewczych przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia wodnego. Naczynie można sprawnie zamontować dzięki standardowemu przyłączu gwintowemu. Wykonanie z wysokiej jakości stali zapewni możliwość użytkowania produktu przez lata, dzięki czemu zaoszczędzisz na jego eksploatacji. Zbiornik wyposażony jest w membranę SRB, wykonaną z syntetycznego materiału, co pozwoli Ci ona na wykorzystanie naczynia zarówno w instalacjach grzewczych, jak i chłodniczych. Powłoka zewnętrzna została pokryta lakierem proszkowym w kolorze czerwonym, który zapewni dobrą widoczność urządzenia i pozwoli na jego łatwe ominięcie, zwiększając tym samym bezpieczeństwo.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     KolorCzerwony
     Pojemność12L
     Kod produktu8033003527443