icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Naczynia wyrównawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Naczynia wyrównawcze

Strzałka w prawo

Naczynie do CO Cimm ER 24 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naczynie do CO Cimm ER 24 l
268
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Naczynie ER 24 L przeponowe wzbiorcze przeznaczone jest do instalacji CO, a jego zastosowanie może wpłynąć na prawidłowe działanie danej instalacji grzewczej. Łatwo go zainstalujesz dzięki standardowemu przyłączu gwintowemu. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest lakierem proszkowym w kolorze czerwonym, a wykonanie z blachy, odpornej na wysokie temperatury, zapewni możliwość eksploatacji przez wiele lat. Zastosowana membrana SRB pozwoli Ci na wykorzystanie zbiornika również jako element systemu chłodzącego.

  Cechy i zalety

  Naczynie ER 24 L przeponowe wzbiorcze do instalacji CO umożliwi przejęcie zwiększonej ilości wody w procesie jej podgrzewania i nie dopuści do niekontrolowanego wzrostu ciśnienia w Twojej instalacji cieplnej. Naczynie cechuje się bardzo dużą objętością, która pozwoli do ogrzania nawet znacznych powierzchni. Zbiornik podłączysz z łatwością przy pomocy złącza gwintowego. Powłoka zewnętrzna pokryta jest lakierem proszkowym w kolorze czerwonym, łatwym do zauważenia. Poprzez zastosowanie membrany wykonanej w technologii SRB, możesz użyć zbiornika nie tylko jako elementu systemu ogrzewania, ale będzie on mógł również być wykorzystany w systemie chłodniczym. Naczynie zostało wykonane z wysokiej jakości blachy, która jest trwała i odporna na wysokie temperatury, dzięki czemu produkt może Ci służyć przez wiele lat.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorCzerwony
   Pojemność24L
   Kod produktu8033003527474