icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Naczynia wyrównawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Naczynia wyrównawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naczynie do CO Cimm ER 24 l

Naczynie do CO Cimm ER 24 l

268
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Naczynie ER 24 L przeponowe wzbiorcze przeznaczone jest do instalacji CO, a jego zastosowanie może wpłynąć na prawidłowe działanie danej instalacji grzewczej. Łatwo go zainstalujesz dzięki standardowemu przyłączu gwintowemu. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest lakierem proszkowym w kolorze czerwonym, a wykonanie z blachy, odpornej na wysokie temperatury, zapewni możliwość eksploatacji przez wiele lat. Zastosowana membrana SRB pozwoli Ci na wykorzystanie zbiornika również jako element systemu chłodzącego.

  Cechy i zalety

  Naczynie ER 24 L przeponowe wzbiorcze do instalacji CO umożliwi przejęcie zwiększonej ilości wody w procesie jej podgrzewania i nie dopuści do niekontrolowanego wzrostu ciśnienia w Twojej instalacji cieplnej. Naczynie cechuje się bardzo dużą objętością, która pozwoli do ogrzania nawet znacznych powierzchni. Zbiornik podłączysz z łatwością przy pomocy złącza gwintowego. Powłoka zewnętrzna pokryta jest lakierem proszkowym w kolorze czerwonym, łatwym do zauważenia. Poprzez zastosowanie membrany wykonanej w technologii SRB, możesz użyć zbiornika nie tylko jako elementu systemu ogrzewania, ale będzie on mógł również być wykorzystany w systemie chłodniczym. Naczynie zostało wykonane z wysokiej jakości blachy, która jest trwała i odporna na wysokie temperatury, dzięki czemu produkt może Ci służyć przez wiele lat.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorCzerwony
   Pojemność24L
   Kod produktu8033003527474