Zobacz więcej Naczynia wyrównawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Naczynia wyrównawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naczynie do CO Cimm ER 8 l

Naczynie do CO Cimm ER 8 l

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Naczynie ER 8 L przeponowe wzbiorcze do instalacji CO jest stosowane do zabezpieczenia instalacji wodnych. Powłoka pokryta jest proszkowym lakierem w kolorze czerwonym, umożliwiającym łatwe odnalezienie produktu. Produkt wykonano z odpornej na warunki atmosferyczne blachy, dzięki czemu może Ci służyć przez wiele lat. Syntetyczna membrana SBR zapewnia odporność naczynia na niskie jak i wysokie temperatury i możliwość stosowania roztworów glikolu.

   Cechy i zalety

    Naczynie ER 8 L przeponowe wzbiorcze do instalacji CO przeznaczone jest do zabezpieczenia instalacji wodnych przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia. Powłoka zewnętrzna pokryta jest lakierem proszkowym w kolorze czerwonym, który sprawi, że naczynie będzie dobrze widoczne i łatwe do zauważenia, nawet w ciemnych pomieszczeniach. Standardowe przyłącze gwintowe pozwoli Ci na sprawną instalację i natychmiastowe użytkowanie. Naczynie jest wykonane z wytrzymałej blachy, odpornej na warunki atmosferyczne, dzięki czemu może Ci ono służyć przez wiele lat. Membranę wykonano z syntetycznego materiału SBR, odpornego zarówno na niskie, jak i na wysokie temperatury, dzięki temu materiałowi naczynie będzie można stosować w instalacjach grzewczych i chłodniczych.

     Specyfikacja techniczna

     KolorCzerwony
     Pojemność8L
     Kod produktu8033003527429