icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Naczynia wyrównawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Naczynia wyrównawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naczynie do CWU Cimm ACS 12 l

Naczynie do CWU Cimm ACS 12 l

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty

Zyskaj 100 zł na kolejne zakupy za każdy wydany 1000 zł na instalacje hydrauliczne i ogrzewanie

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Przeponowe naczynie wzbiorcze do CWU ACS 12 L to bardzo pojemny i solidny produkt. Zbiornik jest uniwersalny – może być wykorzystany zarówno jako element instalacji przeciwpożarowej, ale sprawdzi się również w systemie ogrzewania podłogowego lub po prostu jako kontener do wody użytkowej. Dzięki zastosowanej technologii zapobiegającej korozji zbiornik może posłużyć Ci przez lata.

  Cechy i zalety

  Przeponowe naczynie wzbiorcze do CWU ACS 12 L jest bardzo pojemnym zbiornikiem, który będziesz mógł wykorzystać na wiele sposobów. Produkt można łatwo podłączyć do instalacji przeciwpożarowej, a dzięki jego pojemności będziesz mógł go wykorzystać do ochrony dużych powierzchni biurowych bądź mieszkalnych. Ponadto produkt nadaję się jako naczynie do przechowywania wody użytkowej, dzięki czemu będziesz mógł je zamontować w swojej altanie na działce – tak, aby w razie potrzeby mieć dostęp do czystej wody. Dodatkowo kontener można zastosować jako element systemu ogrzewania podłogowego. Produkt jest uniwersalny oraz odporny na zniszczenia, zawdzięcza to głównie temu, że przy jego tworzeniu zastosowano technologię chroniącą części, które mają kontakt z wodą przed występowaniem korozji.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBiały
   Pojemność12L
   Kod produktu8033003521250