Zobacz więcej Naczynia wyrównawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Naczynia wyrównawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naczynie do CWU Cimm ACS 8 l

Naczynie do CWU Cimm ACS 8 l

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przeponowe naczynie wzbiorcze do CWU ACS 8 L to zbiornik wodny do Twojej instalacji przeciwpożarowej. Ponadto możesz go wykorzystać do ogrzewania podłogowego lub jako zbiornik do przechowywania wody użytkowej w miejscu, w którym nie ma dostępu do stałego ujęcia. Części mające styczność z wodą zostały odpowiednio zabezpieczone przed występowaniem korozji, co sprawi, że naczynie może zachować swój oryginalny wygląd przez lata.

   Cechy i zalety

    Przeponowe naczynie wzbiorcze do CWU ACS 8 L jest wykorzystywane w instalacji przeciwpożarowej jako zbiornik wody. Poza tym produkt jest praktyczny i może mieć także inne zastosowania. Naczynie sprawdzi się również jako kontener do wody użytkowej czy tez element systemu ogrzewania podłogowego. Dzięki neutralnej dla oka białej kolorystyce, będziesz mógł łatwo umieścić zbiornik w dogodnym dla Ciebie miejscu, tak aby dobrze komponował się z otoczeniem. Wszystkie części mające kontakt z wodą są specjalnie zabezpieczone przeciwko powstawaniu korozji i nieestetycznych osadów, mogących mieć negatywny wpływ na działanie zbiornika. Dzięki tej funkcji, użytkowane przez Ciebie naczynie na długo zachowa swoje pierwotne właściwości.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Pojemność8L
     Kod produktu8033003521090