icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Naklejki ścienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Naklejki ścienne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naklejka ścienna latarnia

Naklejka ścienna latarnia

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Naklejka ścienna znakomicie sprawdzi się jako jeden z elementów aranżacji w pokoju Twojego dziecka. Latarnia morska w otoczeniu kilku mniejszych łódeczek z pewnością rozbudzi wyobraźnię Twojej pociechy, a jednocześnie urozmaici wystrój pomieszczenia. W naszym asortymencie znajdziesz też naklejki z innymi motywami, więc z pewnością wybierzesz interesujące Cię ozdoby.

   Cechy i zalety

    Naklejka ścienna z pewnością zadowoli swoim atrakcyjnym wyglądem młodszych i starszych domowników. Dzięki niej możesz ozdobić swoje ściany w sposób oryginalny i pozwalający na rozwijanie wyobraźni maluchów – przedstawiona na naklejce latarnia oraz małe łódeczki zachwycą młodych miłośników morza. Ozdoba wykonana z folii na długi czas zachowa swój dekoracyjny charakter – materiał ten jest bowiem trwały i nie niszczeje przy normalnej eksploatacji. Dodatkowo produkt nadaje się do aplikacji od razu po zakupie, ponieważ na tylnej powierzchni posiada warstwę samoprzylepną. Dostępne są również inne wzory, kolory i rozmiary tych dekoracji ściennych, aby każdy użytkownik mógł się zaopatrzyć w ozdobę z motywem odpowiadającym jego oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     KolorWielokolorowy
     MateriałFolia
     WzórLatarnia
     Kod produktu5901885711157